Archwium Galerii

Biżuteria ślubna WHITE JASMINE – perfekcyjne uzupełnienie ślubnej stylizacji

White Jasmine to marka stworzona z marzeń i niezwykłej miłości do ręcznie wykonywanych ozdób. Jest to marka wyjątkowej biżuterii ślubnej tworzona od ponad dekady w warszawskiej pracowni twórczej. Artystka wykonująca te arcydzieła łączy doskonały design, staranność ręcznego wykonania z materiałami najwyższej jakości.  Biżuteria ślubna wykonana jest w całości ręcznie z certyfikowanych kryształów Swarovski. Wszystko po to, aby odzwierciedlić unikalne piękno kobiety. Z przyjemnością spersonalizujemy także dla Ciebie biżuterię, tworząc projekt do Twoich preferencji.

Biżuteria ślubna to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Nasze stylistki z przyjemnością doradzą każdej naszej klientce odpowiedni zestaw biżuterii ślubnej.

Personalizowaną biżuterię White Jasmine wykonuje się z  kryształów w kolorze szampańskim, bezbarwnym lub innym na indywidualne zamówienie. Owe kryształy są osadzone w oryginalnych koszykach jubilerskich w kolorze srebra lub złota i nie zawierają niklu i ołowiu. Sztyfty kolczyków są wykonane ze srebra pr.925. Czas realizacji biżuterii to 10 dni roboczych od złożenia zamówienia. W naszym salonie dysponujemy dużą ilością biżuteryjnych dodatków od White Jasmine, które można zakupić od ręki. Jeśli jeszcze nie dobrałaś dodatków do swojej sukni ślubnej to zapraszamy Cię do odwiedzenia nas. W Bellovelo możesz zakupić: opaski biżuteryjne, grzebyki, kolczyki, bransoletki.

Do wyszczególnienia zamówienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub wiadomości poprzez formularz kontaktowy.