Archwium Galerii

wyprzedaż suknie ślubne kraków

SUKNIE ŚLUBNE WYPRZEDAŻ

Zapraszamy do BELLOVELO na wyprzedaż ekspozycyjnych sukien ślubnych.
Przyszłym Pannom Młodym dajemy niepowtarzalną okazję znalezienia wymarzonej sukni za przystępną cenę. To idealna okazja.

Wybierając suknię ślubną na wyprzedaży – oszczędzasz.
Nie musisz rezygnować z jakości, kupując model ekspozycyjny. Bez względu na to, czy marzysz o romantycznym modelu, czy też nowoczesnej kreacji w nietypowym kolorze z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zaplanuj już dziś swój dzień, aby dołączyć do nas na wyprzedaży sukien ślubnych i przeżyj niezapomniane chwile podczas wybierania swojej wymarzonej kreacji.

Model ekspozycyjny to suknia, która jest dostępna u nas od ręki. Jeżeli wymaga ona korekt krawieckich (skrócenie, zwężenie) istnieje możliwość wykonania takich przeróbek w naszym salonie. Jeśli jednak masz zaufaną krawcową, której chcesz powierzyć przeróbki swojej sukni ślubnej możesz ją otrzymać zaraz po zakupie.  Suknie ślubne wyprzedaż.

INFORMACJE OGÓLNE

  1. Aby przymierzyć suknie ślubne konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania w naszym salonie ( kontakt: zadzwoń do nas lub napisz )
  2. Nie przyjmujemy rezerwacji na modele objęte promocją.
  3. W cenę modelu pokazowego wliczone jest czyszczenie sukni.
  4. Kwestie formalne – w chwili zakupu modelu pokazowego należy wpłacić cenę całkowitą sukni (gotówka lub karta kredytowa).
  5. Ceny nie zawierają kosztu przeróbek krawieckich, które wyceniane będą indywidualnie w dniu zakupu sukni.
  6. Z całego serca zachęcamy do skorzystania z tej okazji (takich cen jeszcze u nas nie było:))

Jeśli prowadzisz ekologiczny tryb życia to jest to zdecydowanie propozycja dla Ciebie. Styl zero waste coraz częściej gości  w przemyśle ślubnym. Dlatego świadoma Panna Młoda zero waste wybiera zawsze produkty dobrej jakości. Ciesz się zakupem sukni ślubnej w niższej cenie i połącz modę z ekologią.

Decydując się na zakupy z wyprzedaży możesz nie tylko otrzymać oryginalne markowe suknie ślubne najwyższej jakości, ale także zawsze masz pewność, że płacisz niższą cenę!

Niska cena za markowe suknie ślubne – to właśnie znajdziesz w BELLOVELO!

Do zobaczenia w BELLOVELO SUKNIE ŚLUBNE

Agnieszka Światły